Arról fogunk beszélni, hogyan is zajlik a workflow (munkafolyamat) egy ilyen típusú logó tervezésnél. A megfelelő vizualizáció céljából pár példát is bemutatunk korábbi rendelésekkel kapcsolatban.
Biztosan hallottatok Dr DisRespect-ről, akit kitiltottak twitch-ről. Alapjába véve ez megeshet bárkivel, de aki mondjuk nem követi más platformokon (facebook, twitter, instagram), akkor újra neki kell állni keresgélni, mire megtaláljuk hol lehet ezentúl őt elérni. Ennek hatására írtunk, egy cikket, hogy miért is érné meg weboldalt bérelni tőlünk.
Mit tehet egy gamer a saját IT biztonságáért? Érdemes kicsit körültekintőbb lenni a jelszavaink terén, mert a nagyokkal is megesik, hogy megfeledkeznek pár dologról és illetéktelenek kezébe kerülnek a jelszavaik.
Korábban már írtam egy cikket az esport logó kategóriákról és megemlítettem, hogy összefogok szedni egy jó kis ingyenesen letölthető esports/gaming logó gyűjteményt.
Tudtad, hogy a logókat különböző csoportokba lehet sorolni? Példákon keresztül bemutatom pár magyar és külföldi esports csapat logójának a kategóriáját.
December közepén tettünk közzé egy kérdőívet KODIAK-kal, amiben kíváncsiak voltunk a véleményetekre esporttal és a weboldalakkal kapcsolatban. Összesen 11 kérdés volt és 364 válasz érkezett.
Ebben a bejegyzésben egy marketing szoftvert fogok bemutatni, amit nemrég kezdtem el használni és számos eredményt tudtam ennek a segítségével eddig elérni.
Egyedi weboldalt terveztessek esetleg hibrid weboldalt béreljek, vagy csak simán már kész weboldalt béreljek? Mi alapján érdemes választani? Ebben a cikkben ezekre fogsz választ kapni és segít a döntéshozatalban.
Elősször is tisztázzuk mi az a domain név és mire jó?